Formualrz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równozanczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 790
Szanowny kliencie!
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym!
Przygotuj swój samochód do zimy! Wymień opony w naszym salonie a
skontrolujemy 10 punktów Twojego samochody za jedyne 49 zł.
Sprawdzenie płynu chłodniczego na zamarzanie Kontrola układu wydechowego TEST akumulatora
Kontrola układu ładowania Kontrola oświetlenia i ustawienie świateł
Kontrola luzów w układzie kierowniczym Sprawdzenie zawieszenia Ocena stanu ogumienia
Kontrola układu mycia i oczyszczania szyb Sprawdzenie układu hamulcowego

Usługa wymiany opon z wyważeniem

Nasza cena od 139 zł

Usługa wymiany kół z wyważeniem

Nasza cena od 119 zł

Opony zimowe

Model Rozmiar Marka opony Cena
Golf, Sportsvan 205/55 R16 91H Barum Polaris 5 255,11 zł
Golf, Sportsvan 205/55 R16 91H Nokian WR D4 338,62 zł
Passat, Touran 215/55 R17 98H XL Nokian WR D4 530,33 zł
Polo, Golf, Passat Akumulator ze wskaźnikiem st. naład 72 AH 513,28 zł

Opony zimowe

Opony decydują o drodze hamowania i dbają o stabilność Twojego Volkswagena – na mokrej nawierzchni i na krętych drogach.
Dlatego oferujemy Tobie tylko produkty i usługi najwyższej jakości, dzięki którym będziesz mógł jeździć jeszcze bezpieczniej.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

oziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.