Formualrz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równozanczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 790

Wymiana klocków hamulcowych przednich

Sprawne hamulce przekładają się na bezpieczeństwo twojego samochodu. Wybierając oryginalne części Volkswagena i dokonując regularnej wymiany w naszym autoryzowanym serwisie VW, zapewniasz mu krótszą drogę hamowania.

249zł*

*Oferta dotyczy wybranych modeli Volkswagena z rocznika 2013 i starszych
(min. Polo 2002 - 2011, Golf 1998 - 2011, Jetta 2006 - 2011, Passat 2006 - 2011, Touran 2003 - 2011, Beetle 1999 - 2010, Bora 1995 - 2005 ).

Wypełnij formularz

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Lub skontaktuj się z Twoim Doradcą serwisowym
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora
Asystentka serwisu

tel.: +48 32 326 21 74

agnieszka.sikora@porscheinterauto.pl
Dariusz Smok

Dariusz Smok
Doradca serwisowy

tel.: +48 32 326 21 73

dariusz.smok@porscheinterauto.pl
Maciej Leszko

Maciej Leszko
Doradca serwisowy

tel.: +48 32 326 21 72

maciej.leszko@porscheinterauto.pl
ukasz Wrbel

ukasz Wrbel
Doradca serwisowy

tel.: +48 32 326 21 71

lukasz.wrobel@porscheinterauto.plOgłoszenie i jego treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty dostępne u doradców serwisu Volkswagen Porsche Krańcowa. Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.