Formualrz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równozanczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 790
Pakiet Przeglądów Volkswagen w promocyjnej cenie

Komfort i jakość w pakiecie.

Wybrałeś już swojego wymarzonego Volkswagena? Oszczędź nawet do 5 100 zł, dobierając Pakiet Przeglądów Volkswagen w promocyjnej cenie - tylko do końca 2017 roku!

Płacisz raz i nie musisz się martwić podwyżkami kosztów przeglądu. Ciesz się spokojem zapewnionym przez najwyższą jakość Autoryzowanych Serwisów Volkswagena.

Twoje korzyści:

  • Oszczędność - zaoszczędź 4 400 zł (wariant 4 lata / 60 000 km w cenie 99 zł) lub nawet 5 100 zł (4 lata / 120 000 km za 1099 zł)!
  • Gwarancja ceny - płacisz raz i masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty przeglądów okresowych Twojego Volkswagena.
  • Elastyczność - to Ty decydujesz, jaki będzie limit kilometrów i czas trwania pakietu.
  • Wygoda - bezgotówkowe przeglądy na terenie całego kraju to komfort i brak niepotrzebnego stresu.
  • Jakość - zapewniamy najwyższej jakości obsługę, dzięki czemu Twój samochód zachowa wyższą wartość rynkową.

Co obejmuje Pakiet Przeglądów

Co obejmuje Pakiet Przeglądów?

Olej zgodny ze specyfikacją

Olej zgodny ze specyfikacją

Filtr oleju

Filtr oleju

Podkładka korka oleju

Podkładka korka oleju

Filtr powietrza

Filtr powietrza

Świece zapłonowe

Świece zapłonowe

Płyn hamulcowy

Płyn hamulcowy

Filtr paliwa

Filtr paliwa

Filtr p/pyłowy

Filtr p/pyłowy

Kiedy dokonać zakupu?

Pakiet Przeglądów Volkswagen możesz kupić tylko razem z nowym samochodem.

Jak korzystać z pakietu?

1. Zgłoś się do naszego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen i umów się na wizytę.

2. Przyjedź na przegląd, a potem odbierz samochód. Rozliczasz się bezgotówkowo - w ramach posiadanego Pakietu Przeglądu. To proste. I wygodne!

Co obejmuje Pakiet Przeglądów

Chcesz kupić nowego Volswagena i skorzystać z Pakietu Przeglądów za 99 zł na 4 lata? Wypełnij formularz, a my oddzwonimy ze szczegółami oferty.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

oziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.