Formualrz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równozanczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 789

Nasz zespół

Dyrekcja

Michał Lisiecki
Dyrektor Salonu

tel.: 32 32 62 199
michal.lisiecki@porscheinterauto.pl

Recepcja

Anna Jarnot
Recepcja

tel.: 32 326 21 99
anna.jarnot@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Grzegorz Radecki
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 326 21 93
tel. kom.: 662 132 647
grzegorz.radecki@porscheinterauto.pl

Jacek Westwal
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 326 21 92
tel. kom.: 664 464 706
jacek.westwal@porscheinterauto.pl

Karol Grzegorczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 326 21 77
tel. kom.: 668 041 942
karol.grzegorczyk@porscheinterauto.pl

Sławomir Dorosiński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 326 21 76
tel. kom.: 606 844 808
slawomir.dorosinski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Michał Gąszcz
Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 735 487 409
michal.gaszcz@porscheinterauto.pl

Jacek Witoszek
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 32 62 196
tel. kom.: 882 037 395
jacek.witoszek@porscheinterauto.pl

Bartosz Nadstawek
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 32 62 196
tel. kom.: 608 613 585
bartosz.nadstawek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 257 929
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Magdalena Mazur
Asystent Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 326 21 86
tel. kom.: 606 825 170
magdalena.mazur@porscheinterauto.pl

Janusz Olejek
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 606 864 647
janusz.olejek@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Michał Lisiecki
Kierownik Serwisu

tel.: 32 326 21 60
michal.lisiecki@porscheinterauto.pl

Agnieszka Sikora
Asystentka Serwisu

tel.: 32 326 21 74
agnieszka.sikora@porscheinterauto.pl

Maciej Leszko
Doradca Serwisowy

tel.: 32 326 21 72
maciej.leszko@porscheinterauto.pl

Łukasz Wróbel
Doradca Serwisowy

tel.: 32 326 21 71
lukasz.wrobel@porscheinterauto.pl

Dariusz Smok
Doradca Serwisowy

tel.: 32 326 21 73
dariusz.smok@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Robert Cierniak
Doradca Serwisowy

tel. kom.: 668 042 087
robert.cierniak@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Tomasz Ryszka
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 326 21 82
tel. kom.: 608 584 171
tomasz.ryszka@porscheinterauto.pl

Tomasz Połącarz
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 326 21 81
tomasz.polacarz@porscheinterauto.pl

Kamil Pryszcz
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 326 21 81
kamil.pryszcz@porscheinterauto.pl

Piotr Sądel
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 32 621 81
piotr.sadel@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Kamila Smentek
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 326 21 95
tel. kom.: 734 472 034
kamila.smentek@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Ewa Grochocka
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 31
tel. kom.: 539 938 342
ewa.grochocka@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

oziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.